در شمال دليجان و در نزديكي سد ۱۵ خرداد واقع شده و شامل ۷ پارچه آبادي است كه نام جاسب را برخود دارد.
در وایبر, لاین, تانگو دنبال کنید با شماره 09216891615

گزارش «روز از نو»

از روستای جاسب و هفت غُل شهرستان دلیجان

ShowImage.aspx

به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما، حسن بزرگی با اعلام این خبر گفت: در بخش گفتگو با مسئولین، آقای مازیار قاسمی با آقای دکتر اسدالله گنج علی (استاد دانشگاه) درخصوص مفهوم مدیریت جهادی در رویکردهای اقتصادی به گفتگو می نشیند.

وی ابراز داشت: در بخش «احوال شما»ی این برنامه، آقای دکتر مهدی فهیمی میزبان برنامه خواهند بود تا پیرامون مزاج افراد و تأثیر شناخت صحیح مزاج و رابطه آن با نوع تغذیه در سلامتی انسان برای مخاطبان مطالب جذابی را بیان کند. همچنین در بخش نمایشی «روزی از نو» هم حامد شیخی به معرفی مشاغل مختلف و تجربه افراد در موفقیت آن مشاغل اشاره میکند که این هفته به صنعت چاپ و نمایش مراحل مختلف چاپ کتاب در چاپخانه‌ها می پردازد. در بخش «صبحانه» هم خانم نیکی ملکی طرز تهیه املت اسپانیایی را آموزش می دهد.

تهیه کننده این برنامه خاطرنشان کرد:. از بخشهای جالب برنامه 8 اردیبهشت می توان به معرفی روستای جاسب و غُل از توابع شهرستان دلیجان استان مرکزی اشاره کرد که در خلال معرفی این روستا، طرز تهیه یکی از نانهای سنتی این روستا آموزش داده می شود. بخش ورزش صبحگاهی این برنامه هم توسط دکتر قاسمی از یکی از بناهای تاریخی دلیجان به روی آنتن شبکه دو خواهد رفت.

«روز از نو» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست …

 ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۵:۳۵

پاسخ دهید