در شمال دليجان و در نزديكي سد ۱۵ خرداد واقع شده و شامل ۷ پارچه آبادي است كه نام جاسب را برخود دارد.
در وایبر, لاین, تانگو دنبال کنید با شماره 09216891615

پيام تبريك دكتر بهشتي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي

واحد جاسب به مناسبت فرارسيدن دهه مبارك فجر

IMG_ j24381

موسم فجر وظفر ، بهانه اي است براي آنكه در يادهايمان اين انديشه متبلور شود كه كارهاي بزرگ انجام شدني است .دهه مبارك فجر عصاره آرمان يك ملت است كه تحت رهبري فرزانه حضرت امام خميني (ره) بر طاغوت و طاغوتيان تاختند و با تقديم جان و مال خود با ظلم و بي عدالتي به مبارزه برخاستند .

امروز كشور عزيزمان ايران اسلامي به  بركت خون شهداي گلگون كفن هشت سال دفاع مقدس ، قله هاي بلند پيشرفت و تعالي را فتح كرده و انقلاب اسلامي سرچشمه تحول و تعالي در منطقه گرديده و الگويي موفق براي ملت هاي آزاده در مسير آزاد خواهي و احياي هويت اسلامي تبديل شده است .

وظيفه ي همه ماست كه قدردان خون شهدا ، امام شهدا و راه متعالي شهداي گرانقدر انقلاب اسلامی باشيم و براي بالندگي بيش از پيش ارزش هاي ارزشمند دولت تدبير و اميد ، كه عرصه هاي نويني در جهان اسلام و نظام گشوده است ، كوشا بوده و تلاش نماييم .از خداوند متعال خواهانم كه توفيق احياي هميشگي و پاسداشت ارزشهاي انقلاب اسلامي را به همه ي ما عنايت فرمايد .

در خاتمه لازم ميدانم موفقيت در اجراي برجام را كه حاصل تدبير و تلاش مقام معظم رهبري ، رياست محترم جمهوري ، وزير محترم امور خارجه و همكاران گرامي ايشان مي باشد را به عموم ملت شريف و شهيد پرور ايران تبريك گویم .

پاسخ دهید