در شمال دليجان و در نزديكي سد ۱۵ خرداد واقع شده و شامل ۷ پارچه آبادي است كه نام جاسب را برخود دارد.
در وایبر, لاین, تانگو دنبال کنید با شماره 09216891615

اخبار دانشگاه

شورای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی

سه شنبه 12 خرداد ماه 1394

دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسب

IMG_3302

جلسه شورای پژوهش وفناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسب روز سه شنبه مورخ 12/03/1394 ساعت  9:30 با حضور دکتر سیامک کورنگ بهشتی ریاست واحد جاسب و دکتر وفایی شوشتری معاونت هماهنگی استان مرکزی و معاونین پژوهش وفناوری واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی در حوزه ریاست برگزار گردید.

جهت دیدن  ادامه مطلب به ادامه خواندن مراجعه نمایید

پس از تلاوت آیات کلام الله مجید ابتدا دکتر بهشتی ضمن خیر مقدم به میهمانان و تبریک خجسته اعیاد ماه شعبان و عرض تسلیت بمناسبت رحلت حضرت امام خمینی (ره)معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران پژوهش را زمینه ساز رشد وتوسعه پایدار جامعه دانست وبه ارائه گزارش اجمالی به معرفی واحد جاسب پرداخت . ایشان به ظرفیت های خوب و برجسته علمی پژوهش موجود در این واحد دانشگاهی اشاره کرد و از پتانسیل بالای علمی و پژوهش واحد خبر داد . دکتر بهشتی با اشاره به تاکید مکرر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص اهمیت پژوهش و توسعه آن در کلیه امور ، ابراز امیدواری کرد برگزاری این جلسات راهگشا بوده و با همفکری و همدلی شما عزیزان ، شاهد جهش خوبی در این زمینه باشیم .

در ادامه دکتر وفایی شوشتری با بیان اینکه زیباترین و حساس ترین نقطه هر دانشگاه حوزه پژوهش آن می باشد به تشریح اهمیت پژوهش پرداخت همچنین به اهمیت توسعه پژوهش جهت کاسته شدن وابستگی دانشگاه به شهریه دانشجویی و توسعه شرکتهای دانش بنیان در راستای راهبردها و سیاست های کلی دانشگاه اشاره کرد.

سپس شورا وارد دستور کار خود جهت تدوین برنامه راهبردی پژوهشی استان شد .

در پایان جلسه میهمانان برای صرف نهار به محل تراس سلف سرویس واحد جاسب مراجعه واز طبیعت زیبای منطقه جاسب بهره مند شدند.

فرستنده خبر : ابوالفضل هاشمی

پاسخ دهید