در شمال دليجان و در نزديكي سد ۱۵ خرداد واقع شده و شامل ۷ پارچه آبادي است كه نام جاسب را برخود دارد.
در وایبر, لاین, تانگو دنبال کنید با شماره 09216891615

دوره آموزشی پرورش زنبور عسل در دلیجان برگزار شد

1417433825_-payamedelijan.ir-1

به گزارش پیام دلیجان ، دوره دو روزه پرورش زنبور عسل در محل مرکز فنی و حرفه ای شهرستان دلیجان با حضور 47 نفر کارآموز آقا و خانم با حضور مهندس فلاحتی عضو نظام مهندسی کشاورزی و همچنین علی کمره ای مسئول تعاونی زنبور داران این شهرستان برگزار شد.

1417433778_-payamedelijan.ir-4

محس صادقی مسئول بسیج سازندگی سپاه دلیجان در این خصوص به خبرنگار اجتماعی پیام دلیجان گفت : با توجه به فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری (مد‌ظله‌العالی) در خصوص اقتصاد مقاومتی این دوره آموزشی دو روزه با همکاری جهاد سازندگی ، مرکز فنی و حرفه ای و بسیج سازندگی سپاه شهرستان دلیجان برگزار گردید.

1417433851_-payamedelijan.ir-3

 صادقی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را ترویج اقتصاد مقاومتی در بین جوانان شهرستان ، اشتغالزایی و مبارزه با بیکاری جوانان ، افزایش تولید عسل در سطح شهرستان و افزایش امنیت غذایی عنوان نمود.

در حاشیه این دوره آموزشی علی کمره ای مسئول تعاونی زنبورداران این شهرستان توضیحاتی در خصوص پرورش زنبور عسل ، نحوه نگهداری آن ، ویژگی ها و خصوصیات زنبور و عسل و همچنین نحوه عضویت در تعاونی زنبورداران این شهرستان برای حاضرین ارائه کرد و گفت : در حال حاضر نزدیک به 70 نفر در تعاونی زنبورداران این شهرستان عضویت دارند. 

پاسخ دهید