در شمال دليجان و در نزديكي سد ۱۵ خرداد واقع شده و شامل ۷ پارچه آبادي است كه نام جاسب را برخود دارد.
در وایبر, لاین, تانگو دنبال کنید با شماره 09216891615

اخبار دانشگاه

شهرُ رمضان اَلّذی انزلَ فیهِ القرآن

به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسب جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان دلیجان همراه با ضیافت افطار برگزار گردید .

جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان دلیجان رأس ساعت 18:30 بعدازظهر روز یکشنبه مورخ 94/4/14 با حضور آقایان مهندس رضایی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مرکزی ، دکتر هادی فدایی فرماندارشهرستان دلیجان ، دکتر سیامک کورنگ بهشتی رئیس واحد جاسب ، اعضای شورای تأمین و اعضای کمیسیون دانشجویی شهرستان دلیجان در حوزه ریاست واحد جاسب برگزار گردید .

Picture 002

پس از تلاوت کلام اله مجید ، دکتر بهشتی ضمن خجسته شمردن ماه مبارک رمضان ماه دعا و نیایش و فرا رسیدن موسم هدایت و همدلی و خوشامدگویی به حاضرین در جلسه مقدم میهمانان عزیز را به واحد جاسب گرامی داشت. دکتر بهشتی ماه مبارک رمضان را فرصتی ارزشمند برای کسب برکات الهی دانست و گفت شبهای قدر چشمه های جوشان خیرات و برکات هستند که انسان های هوشیار وآگاه برای کسب فیوضات الهی که دراین شب ها جاری است تلاش می کنند.ایشان در بخشی از سخنانش سیاست دانشگاه را متمرکز بر توسعه سه محور دانش ، فرهنگ و اقتصاد عنوان کرد و اظهار داشت هر کاری بخواهد صورت بگیرد باید با پیوست فرهنگی باشد که به حمدلله واحد جاسب در حوزه فرهنگی تا کنون فعال بوده است .

جهت دیدن مطالب و عکس های بیشتر به ادامه خواندن مراجعه نمایید

در ادامه پس از استماع سخنان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مرکزی اهم مشکلات داخلی و بیرونی دانشگاه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

Picture 007

سپس با پژواک اذان مغرب میهمانان نماز مغرب و عشا را به امامت حجة الاسلام و المسلمین دکترخیری اقامه نمودند . پس از آن دعای ماه مبارک رمضان قرائت گردید که حال و هوای خاصی به نماز گزاران بخشید.درادامه مدعوین برای صرف افطاری به تراس سلف سرویس دانشگاه مراجعه نمودند.

مهدی اسماعیلی روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسب

پاسخ دهید